Facebook Pixel
Black Week 2021 w Overmax
Black Week 2021 w Overmax

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06

Black Friday
Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 148,00 PLN Regular Price 349,99 PLN
  • Sensor elektrochemiczny
  • Kompaktowe rozmiary
  • Podświetlany wyświetlacz LCD
  • Niska waga
  • Powiadomienia dźwiękowe
  • Zasilanie bateryjne
  • Nielimitowane kalibracje przez okres trwania gwarancji
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Overmax AD-06 to profesjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Posiada wbudowany sensor stosowanym w profesjonalnych policyjnych alkomatach. AD-06 jest niezwykle łatwy w obsłudze i wykonuje szybkie pomiary o wysokiej dokładności. Alkomat zasilany jest 2 bateriami AA.

Dokładny pomiar z sygnałem dźwiękowym

AD-06 wykonuje szybkie pomiary o bardzo wysokiej dokładności do 0,05‰. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje około 5 sekund. Równie szybki jest czas reakcji, który także wynosi około 5 sekund. Urządzenie gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 4,00‰. Alkomat dysponuje funkcją powiadamiania sygnałem dźwiękowym, który informuje o zakończeniu badania.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06

Profesjonalny sensor elektrochemiczny

Alkomat Overmax AD-06 został wyposażony w profesjonalny platynowy sensor elektrochemiczny, który jest stosowany w alkomatach policyjnych. Posiada on większą żywotność i oferuje wyższą niż w przypadku alkomatów z sensorem półprzewodnikowym precyzję pomiaru. Ponadto jest odporny na warunki zewnętrzne, które mogłyby wpłynąć na jego wynik, np. dym papierosowy. Wysokiej jakości sensor sprawia, że AD-06 dłużej pracuje na w pełni naładowanej baterii oraz zapewnia większą długotrwałość kalibracji. Do zestawu producent dołączył 10 ustników niezbędnych do wykonania testu.

Darmowe kalibracje przez cały okres gwarancji

Kalibracja alkomatu Overmax AD-06 jest darmowa przez cały okres trwania dwuletniej gwarancji. W przypadku serwisowania urządzenia proces dopasowywania parametrów przeprowadzany jest jedynie przez producenta. Wówczas wymieniony zostaje sensor, dzięki czemu użytkownik zyskuje gwarancję, że alkomat odpowiednio skalibrowano. Proces skalowania urządzenia realizowany jest również przed wysyłką zakupionego produktu do klienta.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06

Czytelny wyświetlacz LCD

Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodne użycie alkomatu niezależnie od pory dnia czy nocy. Wskaźnik poziomu naładowania baterii, gotowości i ostrzeżenia o wykryciu alkoholu podczas testu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe. Ekran alkomatu zapewnia czytelny odczyt uzyskanego wyniku.

Specyfikacja
Więcej informacji
Dokładność0,05‰
Zakres0,00 - 4,00‰
Wyświetlacz LCD, dwa kolory podświetlenia
ZasilanieBateria, 2x AA
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku5s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, darmowe kalibracje bez limitu przez okres gwarancji
Automatyczny wyłącznikTak
Zapamiętywanie wynikówTak, 50 ostatnich
Sygnalizacja błędu pomiaruTak
SensorElektrochemiczny
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06
Twoja ocena