Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 119,90 zł 149,00 zł

Alkomat Overmax AD-01 – skuteczna kontrola w każdej sytuacji

 

Proste w obsłudze urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu pozwoli Ci zweryfikować swój stan przed każdą planowaną podróżą. Szeroki zakres pomiarowy aż do 4 promili, a także dokładność do 0,01 promila sprawia, że alkomat Overmax AD-01 skutecznie zadba o Twoje bezpieczeństwo i poinformuje, jeśli prowadzenie auta nie jest dozwolone. Sprawdzi się również w pracy, gdy chcesz skontrolować swoich podwładnych.

 

Wygodna i intuicyjna obsługa alkomatu

 

Prostota użytkowania tego urządzenia ułatwi Ci korzystanie z jego funkcji. Szybki czas gotowości do pracy (18 sekund) oraz imponujący czas reakcji (5 sekund) zapewniają niemal natychmiastowe badanie. Urządzenie sygnałem dźwiękowym poinformuje Cię o nieudanej próbie dokonania pomiaru, niskim napięciu oraz przekroczeniu dopuszczalnego poziomu zawartości alkoholu. Wynik pojawi się na czytelnym wyświetlaczu LCD. Zasilanie alkomatu odbywa się za pomocą trzech baterii AAA lub ładowarki do gniazdka zapalniczki w samochodzie.

 

Rozbudowany zestaw - zawsze pod ręką!

 

Alkomat Overmax AD-01 otrzymasz w eleganckim etui wraz z kompletem 10 ustników i zasilaczem do samochodu. Jest to zestaw, który nie zajmie wiele miejsca, możesz zatem zawsze mieć go w pojeździe, gdzie będzie pełnił rolę strażnika bezpieczeństwa Twojego, a także innych uczestników ruchu drogowego. Przeprowadzaj tym profesjonalnym alkomatem testy trzeźwości zawsze, gdy masz wątpliwości, czy możesz wsiąść za kierownicę.

Specyfikacja
Więcej informacji
Dokładność0,01‰
Zakres0,00 - 2,10‰
WyświetlaczLCD
Zasilanie2xAAA, lub USB
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku18s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, 4 darmowe kalibracje
Automatyczny wyłącznikTak
SensorPółprzewodnikowy
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie10
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-01
Twoja ocena