Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Ocena:
0% of 100
79,00 zł

Alkomat Overmax AD-02 – profesjonalny i precyzyjny tester trzeźwości

 

Intuicyjny w obsłudze alkomat Overmax AD-02 sprawdzi się przed każdą podróżą, gdy nie jesteś pewien swojego stanu. Wygodny w użytkowaniu gadżet warto mieć zawsze przy sobie, skutecznie zadba on o Twoje bezpieczeństwo. Ostrzeże Cię, jeśli poziom alkoholu w wydychanym powietrzu przekroczy dopuszczalne normy. Urządzenie poinformuje sygnałem dźwiękowym o zbyt wysokim poziomie alkoholu, o rozładowanej baterii oraz o nieudanej próbie kontroli trzeźwości.

 

Nowoczesne urządzenie do skutecznej kontroli

 

Szybki czas reakcji – wynik dostępny jest już po 5 sekundach, a także szybka gotowość do pracy – 30 sekund, to parametry, które gwarantują wygodną obsługę. Alkomat sprawdzi się idealnie do użytku domowego, a także w warunkach pracy. Ogromnym walorem tego urządzenia są jego kompaktowe rozmiary – alkomat zmieścisz bez problemu w kieszeni spodni. Podświetlany wyświetlacz w dwóch kolorach (czerwonym i zielonym) zapewnia czytelny odczyt wyniku.

 

Poręczny alkomat dla każdego kierowcy

 

Alkomat Overmax AD-02 otrzymasz w etui, z dwoma ustnikami. Taki zestaw powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego kierowcy, który chce mieć pewność, że jego stan dopuszcza prowadzenie pojazdu. To gadżet, który zapewnia precyzyjny wynik z dokładnością do 0,08 promila. Z nim zadbasz o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, unikając nieprzyjemnych konsekwencji.

Specyfikacja
Więcej informacji
Dokładność±0.04 mg/L (±0.08‰)
Zakres0.0 - 0.75 mg/l
WyświetlaczLCD podświetlany 2 kolory (zielony, czerwony)
Zasilanie2xAAA
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku30s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, 4 darmowe kalibracje
Automatyczny wyłącznikNie
SensorPółprzewodnikowy
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Twoja ocena