Facebook Pixel

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 99,99 PLN Regular Price 129,99 PLN
  • Sensor półprzewodnikowy
  • Kompaktowe rozmiary
  • Podświetlany wyświetlacz w 2 kolorach
  • Niska waga
  • Powiadomienia dźwiękowe
  • Zasilanie akumulatorowe - 2xAAA
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Overmax AD-02 to urządzenie proste w obsłudze do pomiaru poziomu alkoholu. Doskonale zadba o Twoje bezpieczeństwo i poinformuje, jeśli prowadzenie auta nie jest dozwolone. Dzięki dwukolorowemu ekranowi z łatwością otrzymasz wynik i ocenisz, czy powinieneś siadać za kółkiem. Chcąc precyzyjnie określić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu, należy korzystać z profesjonalnych urządzeń, do których Overmax AD-02 zdecydowanie się do takich kwalifikuje.

Dokładny pomiar z sygnałem dźwiękowym

Pomiar wykonasz błyskawicznie. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje zaledwie 30 sekund i szybki czas reakcji ok. 5 sekund. Pomiar jest niezwykle dokładny – aż do 0,08‰. Pewność wyświetlonego wyniku gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 1,50‰. Alkomat wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który powiadomi cię o nieudanej próbie oraz o przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Gotowy do pracy w każdych okolicznościach

Alkomat zasilany jest dwoma bateriami AAA, które są wszędzie łatwo dostępne. Lekka waga zapewnia możliwość zabrania urządzenia wszędzie, a pokrowiec ochroni je przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dzięki tym rozwiązaniom masz pewność, że alkomat Overmax AD-02 sprosta swoim zadaniom w każdym miejscu i w każdych okolicznościach.

Cztery darmowe kalibracje

Nie musisz się martwić o kalibracje alkomatu, gdyż Overmax AD-02 oferuje ich aż cztery, całkowicie za darmo przez okres dwóch lat. Kalibracja możliwa jest jedynie do przeprowadzenia przez producenta. Wymieniany zostaje sensor, dzięki czemu masz gwarancję, że alkomat został odpowiednio skalibrowany. Przed wysyłką urządzenie również jest kalibrowane.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Czytelny wyświetlacz LCD

Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodne użycie alkomatu niezależnie od pory dnia. Wskaźnik gotowości i ostrzeżenia w momencie wykrycia alkoholu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe. Dla Twojego komfortu wyświetlacz podświetlany jest w dwóch kolorach – czerwonym i zielonym, co ułatwia odczytanie wyniku.

Bogaty zestaw akcesoriów

Poza alkomatem, w zestawie otrzymasz również 2 ustniki, które bez problemu będziesz mógł wymieniać, zabezpieczające etui na urządzenie ze specjalnymi kieszonkami na poszczególne elementy, a także instrukcję obsługi.

Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02

Specyfikacja
Więcej informacji
Dokładność±0.04 mg/L (±0.08‰)
Zakres0.0 - 0.75 mg/l
WyświetlaczLCD podświetlany 2 kolory (zielony, czerwony)
Zasilanie2xAAA
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku30s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, 4 darmowe kalibracje
Automatyczny wyłącznikNie
SensorPółprzewodnikowy
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie2
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat półprzewodnikowy Overmax AD-02
Twoja ocena