Facebook Pixel

Głośniki przenośne

 1. Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Overmax Soundbeat 5.0 Promocja

  Głośnik bezprzewodowy Overmax Soundbeat 5.0

  Ocena:
  98%
  Cena promocyjna 159,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 2. Głośnik bezprzewodowy Overmax SoundBeat 2.0 Promocja

  Głośnik bezprzewodowy Overmax SoundBeat 2.0

  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 149,99 PLN

W tej kategorii znajdziesz przenośne głośniki bluetooth. To niezastąpiony element każdej imprezy. Bezproblemowo ustawisz i przeniesiesz sprzęt w dowolne miejsce, nie musząc męczyć się z wiecznie plączącymi się kablami. Przenośne głośniki zazwyczaj charakteryzują się niską wagą, wysoką jakością dźwięku i długim działaniem na jednym ładowaniu baterii.

Moduł bluetooth zapewnia doskonałą łączność z urządzeniami takimi jak smartfon, tablet, czy laptop, dzięki czemu będziesz mógł odtwarzać muzykę ze swojego urządzenia. Ponadto chcąc przygotować specjalną playlistę, możesz skorzystać ze specjalnego wejścia na kartę pamięci microSD, lub wgrać wybrane utwory na pendrive i podłączyć go przez wejście USB.

Przenośny głośnik z funkcją karaoke sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana. Dzięki dołączonym mikrofonom możesz śpiewać z kimś w duecie, jak i solo. Funkcja nagrywania dźwięku z mikrofonu posłuży szczególnie osobom, które chcą się zająć ćwiczeniem umiejętności wokalnych. Utwór mogą nagrać, a następnie odtworzyć.

W przenośnych głośnikach nie zabrakło także funkcji tradycyjnego radia FM. Dzięki automatycznemu wyszukiwaniu stacji, bez problemu znajdziesz ulubioną stację.