Facebook Pixel

Projektory

Projektory LED to niezbędne urządzenie podczas prezentacji biznesowych czy wykładów uniwersyteckich. Najlepsze tego typu projektory multimedialne (czyli popularne „rzutniki”) pozwalają na wyświetlenie czytelnego, wyraźnego obrazu Full HD na dużej przestrzeni. Odpowiednia konstrukcja lampy LED sprawia, że żywotność takich projektorów może wynosić nawet 50 000 godzin bez utraty parametrów.

Projektor multimedialny to jednak nie tylko niezbędnik w firmach i na uczelniach. Rzutniki LED doskonale sprawdzają się również w domu, a rozwój technologii sprawia, że projektory do użytku domowego kosztują już poniżej 600, a nawet poniżej 400 zł. Takie urządzenia są cenione zwłaszcza przez fanów filmów, ponieważ niskim kosztem pozwalają na zmianę pokoju w prawdziwą salę kinową. Projektory to również doskonała platforma do obejrzenia ważnych wydarzeń sportowych we własnym gronie.

Najlepsze projektory LED dzięki obsłudze Wi-Fi są dziś wyposażone w aplikacje obsługujące popularne serwisy, takie jak YouTube. Są również przystosowane do hitu ostatnich lat – live streamingu ze smartfona lub tableta dzięki obsłudze Air Play oraz Miracast. Dobry projektor ma również port USB, co pozwala na odtwarzanie plików bezpośrednio z pendrive’a.