Ekran dla projektorów Overmax Screen

Ocena:
0% of 100
149,00 zł

Ekran Overmax Screen na stelażu – nowa jakość oglądania filmów

 

Jeśli lubisz organizować seanse filmowe w domowym zaciszu, to ekran Overmax udoskonali te pokazy i sprawi, że poczujesz się jak na sali kinowej! Ekran 60-calowy Screen ma powierzchnię roboczą o wymiarach: 122 cm x 92 cm. Sprawdzi się zarówno do wyświetlania filmów, jak i prowadzenia prezentacji – w biurze, sali konferencyjnej czy szkoleniowej. Uniwersalny ekran z łatwością możesz przewozić, gdyż jego konstrukcja jest składana, a całość jest zaskakująco lekka.

 

Wygodna, prosta i intuicyjna obsługa

 

Na stabilnym, trójnogim stelażu umieszczono ekran, który znajduje się w metalowej, ochronnej kasecie. Zwijanie kasety odbywa się automatycznie i bazuje na mechanizmie sprężynowym. Jest to proste w budowie akcesorium, którego użytkowanie nie sprawi żadnych trudności, a znacząco podniesie jakość oglądanych filmów czy prezentacji. Biały, matowy ekran gwarantuje wysoką jakość obrazu, jego wyrazistość i wierne odwzorowanie barw.

 

Dowolna regulacja parametrów

 

Ustawiając ekran możesz zdecydować o wysokości konstrukcji oraz stopniu wysunięcia ekranu – maksymalnie może ono wynosić 119 cm. Nieużywany ekran z łatwością złożysz i schowasz, będzie on zatem bezpiecznie czekał na kolejne użycie, nie zajmując wiele miejsca. Ekran Overmax Screen to świetne wyposażenie sali konferencyjnej, szkoleniowej czy wykładowej – zda egzamin wszędzie tam, gdzie potrzebny jest duży i wyraźny obraz.

Specyfikacja
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ekran dla projektorów Overmax Screen
Twoja ocena