Facebook Pixel

Kamery

W tej kategorii znajdziesz najlepsze kamery do różnych zastosowań. Składa się ona z dwóch rodzajów kamer: kamer IP do monitoringu oraz kamer samochodowych.

Wideorejestrator samochodowy to urządzenie montowane najczęściej na przedniej szybie samochodu. Taka kamera nagrywa całą trasę podróży, pozwalając w razie ewentualnych incydentów wskazać sprawcę niebezpiecznej sytuacji na drodze. Najlepsze modele kamer samochodowych potrafią rejestrować obraz z przodu i tyłu pojazdu, a nawet pełnią rolę lusterek wstecznych.

Kamera IP (CCTV) umożliwia pełną kontrolę swojej posesji. W zależności od miejsca użytkowania wyróżnia się wewnętrzne kamery IP oraz zewnętrzne kamery IP. Te drugie wyposażone są w wytrzymałe obudowy, dzięki którym nie są wrażliwe na zmienną pogodę. Nasze kamery do monitoringu oferują wysoką jakość i wiele opcji konfiguracyjnych, łącznie z obsługą za pomocą aplikacji na smartfony.

W tej kategorii znajdziesz także panel solarny do kamer IP, który zależnie od ustawienia wydłuży czas pracy kamery do pół roku lub nawet przy dobrym nasłonecznieniu zagwarantuje jej działanie non stop. Panel solarny powinien być dobrze przystosowany do pracy na zewnątrz. Klasa IP65 gwarantuje wodoodporność i możliwość działania podczas wszelkich warunków atmosferycznych – od mocnego letniego słońca, po silny, zimny wiatr.