Facebook Pixel

Pozostałe

 1. Smartwatch Overmax Touch 2.6 Black

  Smartwatch Overmax Touch 2.6 Black

  Ocena:
  100%
  249,00 PLN
  Brak w magazynie
 2. Smartwatch Overmax Touch 2.6 Silver

  Smartwatch Overmax Touch 2.6 Silver

  Ocena:
  80%
  249,00 PLN
  Brak w magazynie
 3. Smartwatch Overmax Touch 5.0 Black

  Smartwatch Overmax Touch 5.0 Black

  Cena promocyjna 249,00 PLN 299,00 PLN
  Brak w magazynie
 4. Opaska sportowa smartband Overmax Touch Go 3.0

  Smartband Overmax Touch Go 3.0

  Cena promocyjna 69,00 PLN 99,00 PLN
  Brak w magazynie

Kategoria „pozostałe” skupia produkty, które trudno zaklasyfikować do innych grup w naszym sklepie.

W tej kategorii znajdziesz między innymi specjalne telefony dla seniorów, które dzięki wielu ułatwieniom obsługi doskonale nadają się dla starszych osób. Takie „seniorfony” są zwykle wyposażone w duże klawisze oraz czytelne wyświetlacze z wysokim kontrastem obrazu. Smartfony dla seniorów mają również inne funkcje. Jedną z nich jest umieszczony na obudowie klawisz SOS, który po naciśnięciu automatycznie wysyła wiadomość lub rozpoczyna połączenie z wybranym wcześniej numerem. Telefony dla osób starszych to także wbudowany lektor, który wspomaga wybieranie numerów oraz pisanie wiadomości. Obsługa jest niezwykle prosta, dzięki czemu seniorzy mogą w każdym miejscu mieć telefoniczny kontakt z najbliższymi.

Wrażliwe dane to w epoce informacji potężna broń. Z tego powodu dobrze wyposażyć się w niszczarkę do dokumentów, która całkowicie uniemożliwi późniejszy odczyt treści - zwłaszcza w ostatnich latach, po wejściu RODO. Najlepsze biurowe niszczarki muszą spełniać międzynarodowe normy. Standard DIN66399: P4 oznacza, że niszczarka nadaje się do dokumentów zawierających dane szczególnie chronione i poufne. Sam papier to jednak nie wszystko – dane nie są przechowywane jedynie na kartkach. Z tego powodu ostrza dobrej niszczarki do biura muszą radzić sobie również z innymi nośnikami informacji, takimi jak dowody osobiste, płyty CD i DVD czy karty pamięci.

W tej kategorii znajdziesz także smartwatche, które doskonale sprawdzą się w życiu codziennym, biznesowym oraz podczas uprawiania sportu. Te inteligentne zegarki poza odmierzaniem czasu współpracują również ze smartfonami, dzięki czemu oferują szereg różnorodnych funkcji od powiadomień o połączeniach i wiadomościach aż do mierzenia ciśnienia i przebytych kroków. Smartwatch to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie dobrą organizację czasu – powiadomienia z kalendarza i przychodzące wiadomości z całą pewnością Cię nie ominą. Te wielofunkcyjne zegarki świetnie sobie radzą podczas aktywności fizycznej nie tylko ze względu na swoje funkcje, ale też na wygodę – jogging z założonym na nadgarstek smartwatchem z całą pewnością będzie wygodniejszy i nie musisz się martwić jak zabrać ze sobą telefon.