Facebook Pixel

Samochód RC Overmax X-Blast

Ocena:
100% of 100
Cena promocyjna 299,99 PLN Regular Price 329,99 PLN
  • Duże rozmiary samochodu
  • Zasięg 100 metrów
  • Zawrotna prędkość 45km/h
  • Jazda bez ładowania - 30 minut
  • Niezależne sprężynowe zawieszenie
  • Napęd 4x4
  • Unikatowe bieżnikowanie kół

X-blast to niezawodny samochód zdalnie sterowany o dużej konstrukcji w skali 1:18, którego wyróżnia niezwykła zwrotność, oszałamiająca prędkość oraz efektowne oświetlenie. Jako jeden z nielicznych obsługiwany jest kontrolerem ze specjalnymi trymerami, które sprawiają, że rozrywka na każdym poziomie zaawansowania jest znakomita. Wytrzymała bateria oraz długi zasięg do stu metrów zapewniają świetną zabawę na długi czas i wzięcie udziału w spektakularnych rajdach. Diody LED odpowiadają za efektowne oświetlenie podczas wyczynowej jazdy.

Metalowy napęd 4x4

X-blast jest nie do pokonania na każdym torze! Mocny metalowy zestaw napędowy 4x4 zapewnia niezwykłą wytrzymałość, bardzo szybki start i pokonywanie niemal pionowych podjazdów. Elementy napędu, między innymi dyferencjał, wał i piasty zostały dodatkowo wzmocnione sprawiając, że samochód jest w stanie pokonać wiele przeszkód na swej drodze.

Samochód RC Overmax X-Monster 3.0
Samochód RC Overmax X-Monster 3.0

Niesamowita szybkość i wytrzymałość

Szybka jazda bez trzymanki? Lepiej jednak zapnij pasy, gdyż mocny silnik i zaawansowana technologia napędu X-blast sprawiają, że już od razu po starcie potrafi osiągnąć zawrotną szybkość 45 km/h. Szybka jazda jednak nie musi kończyć się prędko. Samochód korzysta z dwóch baterii o pojemności 850 mAh, co zapewnia aż do 30 minut rozrywki bez ładowania!

Wyczynowe zawieszenie i opony rodem z terenówek

X-blast nie ma sobie równych w terenie, gdyż pokonuje każde przeszkody! Jako profesjonalista, został wyposażony w niezależne sprężynowe zawieszenie rodem z samochodów terenowych, co wraz z dużymi wyczynowymi oponami i unikatowym bieżnikowaniem kół sprawia, że auto sprawdzi się na każdym podłożu. Elastyczne opony zapewniają autu lepszą amortyzację, zaś przednie koła (o średnicy 5,9 cm) odpowiadają za lepsze skręty, a tylne (o średnicy 6,4 cm) za świetną przyczepność.

Samochód RC Overmax X-Monster 3.0
Samochód RC Overmax X-Monster 3.0

Maksimum mocy

Za niezwykłą szybkością i długą jazdą stoi potężny silnik elektryczny, w który został wyposażony samochód X-blast. Zapewnia maksimum mocy przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Dzięki specjalnym rozwiązaniom i wytrzymałości, silnik się nie przegrzewa ani nie traci na swej mocy. Bezpieczeństwo oraz wysoką jakość urządzenia gwarantuje certyfikat TUV.

Wygodny kontroler z trymerami

Mając w swoich rękach profesjonalne auto zdalnie sterowane, ważny jest też precyzyjny i wygodny kontroler. Trymery zastosowane w kontrolerze X-blast pozwalają na dostosowanie prędkości oraz poziomu mocy i skrętu do swoich potrzeb oraz umiejętności. Takie rozwiązanie pozwala na rozrywkę na wysokim poziomie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trymery umożliwiają swobodną zmianę ręki kierującej. Błyskawiczna reakcja na ruchy pozwala na szereg różnych wyczynów podczas zabawy.

Samochód RC Overmax X-Monster 3.0

Specyfikacja
Więcej informacji
Zasięg100 m
Prędkość maksymalna45 km/h
Napęd4x4
OponyElastyczne, dwa typy bieżnika
Akumulator850 mAh (Li-ion, montowany pod karoserią)
Czas pracyDo 30 min
Skala1:18
Zasilanie pilota3x baterie AA
Wyposażenieprzewód do ładowania,
pilot,
2 x akumulator,
instrukcja,
karta gwarancyjna,
zapasowe spinki oraz śruby do koła
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samochód RC Overmax X-Blast
Twoja ocena