Facebook Pixel

Samochody RC

Chcesz mieć gwarancję dobrej zabawy? W tej kategorii znajdziesz pojazdy RC, czyli popularne zdalnie sterowane samochody. Te wytrzymałe, efektowne i szybkie samochody dostarczają emocji nie mniejszych niż podczas „dużych” rajdów klasycznymi autami wyścigowymi.

Najczęściej samochody RC to auta o napędzie elektrycznym, bezprzewodowo sterowane za pomocą fal radiowych. Dzięki odpowiedniej technologii najlepsze rekreacyjne modele pojazdów RC potrafią dziś osiągać niedostępną jeszcze kilka lat temu prędkość nawet do 45 km/h przy napędzie na 4 koła. Mogą one pokonywać przeszkody i nie tracą zasięgu nawet przy dużej odległości od operatora.

Najlepsze pojazdy RC są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia im wytrzymałość przez lata. Zawieszenie sprężynowo-olejowe gwarantuje doskonałą amortyzację podczas jazdy. Dzięki specjalnym oponom z bieżnikiem zdalnie sterowane samochody oferują wspaniałą przyczepność na większości rodzajów nawierzchni.

Prędkość, sterowność i duży zasięg to nie wszystkie zalety najpopularniejszych samochodów RC. By zabawa trwała dłużej, modele RC są wyposażone w wytrzymałe, wymienne baterie. Akumulatory sprawiają, że jazda może trwać nawet 40 minut na jednym ładowaniu. W ofercie znajdują się również samochody RC z efektownym oświetleniem LED pozwalającym na motoryzacyjną rozrywkę również w nocy.