Facebook Pixel

Smart & Safe

Kategoria „Smart & Safe” skupia produkty, które będą idealne dla tych, którym marzy się inteligentny dom. Smart home wykorzystuje urządzenia, które są ze sobą połączone za pomocy jednej sieci i które można w wygodny sposób kontrolować za pomocą Internetu.  Dzięki podłączeniu zdalnie sterowanych urządzeń głównym celem domów inteligentnych staje się poprawa jakości życia oraz wygody domowników.

W tej kategorii znajdziesz między innymi listwy i gniazdka typu smart plug. Są to zdalnie sterowane, inteligentne włączniki sprzętów elektrycznych. Stanowią doskonałą podstawę do rozpoczęcia tworzenia inteligentnego domu. Za ich pomocą można zdalnie kontrolować przepływ energii wszystkich sprzętów elektrycznych w całym domu.

Listwy i gniazdka typu smart nie tylko stanowią sposobność do zużycia znacznie mniejszej ilości energii, ale też zapewniają dodatkowe zabezpieczenie – można zdalnie wyłączyć konkretne dopływy prądu. Doskonale przydają się zatem do wszelkiego rodzaju akwariów, sprzętów elektronicznych, oraz urządzeń dających ciepło takich jak żelazko, prostownica, czy lokówka.

W tej kategorii znajdziesz też najlepsze kamery IP do monitoringu. Kamery IP (zwane także systemami CCTV) pozwalają na zdalną obserwację posesji. W zależności od potrzeb, kamery IP oferują wiele przydatnych funkcji – łączność Wi-FI, detekcja ruchu czy wysyłanie powiadomień alarmowych. Taka kamera monitoringu to dziś niezbędne urządzenie, by zadbać o bezpieczeństwo domu, mieszkania, miejsca pracy lub jakiejkolwiek przestrzeni, w której mogą pojawić się nieproszeni goście.