Facebook Pixel

Kamery IP

 1. Kamera Overmax Camspot NVR Single Promocja

  Kamera Overmax Camspot NVR Single

  Cena promocyjna 129,99 PLN Regular Price 199,99 PLN
 2. Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6 Promocja

  Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6

  Cena promocyjna 119,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
 3. Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7 Promocja

  Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

  Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 249,99 PLN
 4. Zewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 4.7 One Promocja

  Zewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 4.7 One

  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 169,99 PLN Regular Price 349,99 PLN
 5. Kamera zewnętrzna obrotowa Overmax Camspot 4.9 Promocja

  Kamera zewnętrzna Overmax Camspot 4.9

  Ocena:
  100%
  Cena promocyjna 249,99 PLN Regular Price 399,99 PLN
 6. Zestaw do monitoringu Overmax Camspot NVR 4.0 Promocja

  Zestaw do monitoringu Overmax Camspot NVR 4.0

  Cena promocyjna 749,99 PLN Regular Price 999,99 PLN
 7. Zestaw do monitoringu Overmax Camspot NVR 8.0 Promocja

  Zestaw do monitoringu Overmax Camspot NVR 8.0

  Cena promocyjna 999,00 PLN Regular Price 1199,00 PLN
  Brak w magazynie

W tej kategorii znajdziesz najlepsze kamery IP do monitoringu. Kamery IP (zwane także systemami CCTV) pozwalają na zdalną obserwację posesji. W zależności od potrzeb, kamery IP oferują wiele przydatnych funkcji – łączność Wi-FI, detekcja ruchu czy wysyłanie powiadomień alarmowych. Taka kamera monitoringu to dziś niezbędne urządzenie, by zadbać o bezpieczeństwo domu, mieszkania, miejsca pracy lub jakiejkolwiek przestrzeni, w której mogą pojawić się nieproszeni goście.

Kamery IP dzielą się na różne kategorie. Urządzenia monitorujące mogą być zewnętrzne (na podwórku) lub wewnętrzne (przeznaczone do pomieszczeń). Zewnętrzne kamery IP są wyposażone w wytrzymałe, często wodoodporne obudowy, by mogły być odporne na warunki atmosferyczne. Inny podział to kamery przewodowe i bezprzewodowe – te drugie łączą się z komputerem lub smartfonem przez sieć Wi-Fi, nie wymagając do tego kabli. By zredukować ich liczbę, niektóre przewodowe kamery wyposażone są w funkcję Power Over Ethernet (POE), która pozwala na zasilanie kamery za pomocą kabla Ethernet. Odbywa się to za pomocą przejściówki POE.

Najlepsze kamery przemysłowe oferują wysoką jakość obrazu – HD lub FullHD. W połączeniu z wysokiej jakości soczewką gwarantuje to czytelne, szczegółowe nagrania, które pozwolą zidentyfikować sprawcę. Ważną funkcją w kamerach IP jest także tryb nocny oparty o filtry podczerwieni (IR). Dzięki niemu podgląd z kamer będzie wyraźny także w warunkach słabego oświetlenia.

Dla użytkowników jedną z kluczowych funkcjonalności jest wykrywacz ruchu. Kamera reaguje wtedy na wydarzenia i wysyła administratorowi powiadomienie wraz ze zdjęciem lub fragmentem wideo ze zdarzenia. Pozwala to na szybką reakcję w razie zagrożenia. Dodatkowo zaawansowane modele kamer IP umożliwiają zdalny ruch obiektywem, dzięki czemu użytkownik może skupić obraz na konkretnym fragmencie i skorzystać z opcji zooma.

Nagrania mogą być przechowywane na różnych nośnikach – wiele modeli kamer IP posiada między innymi wbudowany slot na kartę pamięci. Kamery CCTV często umożliwiają też bezpośredni zapis nagrań na serwerze FTP. Dzięki odpowiedniej kompresji filmów dobra kamera IP jest w stanie przechowywać w pamięci nawet tygodnie nagrań w dobrej jakości. Kamera IP z pewnością sprawdzi się również jako niania elektroniczna pozwalająca na zdalny podgląd pokoju dziecka.