Facebook Pixel

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 119,99 PLN Regular Price 149,99 PLN
  • Bezprzewodowa łączność WiFi
  • Duża antena dla maksymalnego zasięgu
  • Wysoka rozdzielczość nagrań Full HD
  • Automatyczna detekcja ruchu
  • Wbudowany mikrofon i głośnik – dwustronna komunikacja
  • Zapis na karcie pamięci oraz w chmurze

Camspot 3.6 to doskonała obrotowa kamera wewnętrzna o wysokiej rozdzielczości Full HD, która została wyposażona w znakomitej jakości optykę. Możliwość obrotu w zakresie 355° w poziomie oraz 120° w pionie powoduje, że urządzenie umożliwia szeroki i szczegółowy zakres rejestracji obrazu, odzwierciedlając nawet drobne detale. Zdalne kierowanie kamerą pozwala w pełni obserwować pomieszczenie.

Wykrywanie ruchu oraz podgląd na żywo

Camspot 3.6 posiada specjalny sensor, który błyskawicznie wykrywa poruszające się obiekty, a dzięki funkcji auto tracking śledzi ich ruch, obracając obiektyw w odpowiednim kierunku. W momencie detekcji aktywności obiektu kamera wysyła powiadomienie na aplikację, dając możliwość szybkiej reakcji. Urządzenie pozwala także na podgląd obrazu na żywo za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu (P2P). Camspot 3.6 jest kompatybilny z większością urządzeń stacjonarnych i mobilnych dostępnych na rynku.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6

Dedykowana aplikacja

Aplikacja Overmax Control posiada rozbudowany moduł zarządzania kamerą, w tym m.in. opcje nagrywania, odtwarzania video, sterowania, regulacji głośności czy dokonywania zrzutów ekranu.

Oprogramowanie pozwala również na administrowanie kilkoma urządzeniami jednocześnie, także przez przeglądarkę www.

Wejście na kartę pamięci

Z kamerą Camspot 3.6 nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo, wyjeżdżając na wakacje. Specjalny slot na kartę MicroSD o maksymalnej pojemności do 128 GB pozwala na zapis blisko 3 tygodni nagrań. Kompresja w formacie H.264 pozwala zmniejszyć zajmowane miejsce na dysku o połowę, zachowując przy tym wysoką jakość obrazu. Jeśli zaś pamięć zostanie zapełniona, system automatycznie zastąpi najstarsze pliki nowymi. Kamera posiada również możliwość zapisu nagrań w chmurze w czasie rzeczywistym, co dodatkowo minimalizuje ryzyko ich utraty. Dodatkowo dzięki bezpiecznej transmisji oraz szyfrowanemu zapisowi dane przechowywane w chmurze są dobrze zabezpieczone. przed niepowołanym dostępem.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6

Prosta konfiguracja

Aby zainstalować Camspot 3.6, należy pobrać i uruchomić aplikację Overmax Control (dostępną w Google Play, Apple Store) oraz podłączyć kamerę do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Daje to szerokie spektrum możliwości konfiguracji, która jest niezwykle prosta. Po uruchomieniu oprogramowania należy zeskanować kamerą pojawiający się w aplikacji kod QR, który pozwala zyskać podgląd widoku rejestrowanego przez Camspot 3.6.

Precyzyjny tryb nocny

W ciągu dnia kamera nagrywa kolorowy obraz. Jeśli jednak oświetlenie jest niewystarczające, to Camspot przechodzi na tryb nocny. Wówczas o rejestrację czytelnego obrazu dbają 6 diod IR i specjalny filtr IR Cut. Dzięki temu otrzymywany czarno-biały widok jest czysty i precyzyjny, bez względu na intensywność i rodzaj oświetlenia.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6

W trosce o dziecko

Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi Camspot 3.6 można używać jako elektroniczną nianię. Kamera pozwala monitorować aktywność dziecka i komunikować się z nim. Wystarczy, że na smartfonie lub tablecie zostanie uruchomiony obraz z kamery, by mieć całkowity podgląd na maluszka.

Instrukcja konfiguracji

Zobacz jak w kilku prostych krokach skonfigurować i przygotować do działania kamerę Camspot 3.6

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelCamspot 3.6
ChipsetGK7102
Kompresja wideoH264
RozdzielczośćFull HD 1280x720px
Sensor2 Mpix
Kąt widzenia120°
Obrót kameryTak
Zakres obrotu kamery355° w poziomie, 120° w pionie
Odwracanie obrazuPoziome, pionowe
Diody IR6 diod
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnym20 m
Typ kameryWewnętrzna
Wykrywanie ruchuTak, automatyczny detektor
Detektor ruchuTak
Wspierane systemyWindows XP/7/8/10, MAC OS
Gniazdo karty pamięciTak, microSD
Obsługiwane karty SDdo 128 GB
IR CUTWbudowane
Polskie MenuTak
ONVIFNie
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.6
Twoja ocena