Facebook Pixel

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 249,99 PLN
  • Bezprzewodowa łączność Wi-Fi
  • Wbudowana antena o dużym zasięgu
  • Wysoka rozdzielczość nagrań Full HD
  • Automatyczna detekcja ruchu
  • Smart kamera kompatybilna z Google Home i Amazon Alexa
  • Auto tracking – śledzenie ruchomych obiektów
  • Szeroki kąt widzenia – 355° w poziomie, 120° w pionie
  • Wbudowany mikrofon i głośnik – dwustronna komunikacja
  • Zapis na karcie pamięci (128Gb) lub w chmurze

Camspot 3.7 to doskonała obrotowa kamera wewnętrzna z dużą rozdzielczością Full HD i optyką wysokiej klasy. Rejestruje bardzo szczegółowy obraz, na którym można rozpoznać nawet drobne elementy, np. detale ubrań. Camspot 3.7 zapewnia szeroki kąt widzenia o zakresie 355 stopni w poziomie oraz 120 stopni w pionie. Znakomite właściwości obrotowe oraz możliwość zdalnego sterowania urządzeniem sprawiają, że pomieszczenie, które znajduje się pod czujnym okiem kamery, jest dokładnie strzeżone.

Wykrywanie ruchu oraz podgląd na żywo

Camspot 3.7 posiada specjalny sensor, który błyskawicznie wykrywa poruszające się obiekty. Natomiast funkcja auto tracking daje kamerze możliwość śledzenia ruchomych obiektów. W momencie zarejestrowania przez urządzenie aktywności do aplikacji automatycznie wysyłane jest powiadomienie, umożliwiając tym samym natychmiastową reakcję. Camspot 3.7 oferuje również podgląd obrazu na żywo za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu (P2P). Kamera jest kompatybilna z większością urządzeń stacjonarnych i mobilnych, jakie są dostępne na rynku.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

Dedykowana aplikacja

Aplikacja Overmax Control posiada rozbudowany moduł zarządzania kamerą, w tym m.in. opcje nagrywania, odtwarzania video, sterowania, regulacji głośności czy dokonywania zrzutów ekranu.

Oprogramowanie pozwala również na administrowanie kilkoma urządzeniami jednocześnie, także przez przeglądarkę www.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

Inteligentny dom

Camspot 3.7 należy do kategorii urządzeń smart i współpracuje z aplikacjami Google Home oraz Amazon Alexa. Funkcja dwustronnej komunikacji kamery umożliwia sterowanie głosowe pozostałymi smart urządzeniami podłączonymi do systemu obsługującego inteligentny dom.

Łatwy montaż i obsługa

Podłączenie do sieci za pomocą kabla Ethernet lub Wi-Fi powoduje, że Camspot 3.7 może być zamontowany niemalże wszędzie. Aby zainstalować kamerę, należy pobrać i uruchomić aplikację Overmax Control i skonfigurować podłączone do sieci urządzenie. Po uruchomieniu oprogramowania trzeba zeskanować kamerą pojawiający się w aplikacji kod QR, który pozwala zyskać podgląd widoku rejestrowanego przez Camspot 3.7.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

Wejście na kartę pamięci

Camspot 3.7 jest niezawodnym strażnikiem. Dzięki specjalnemu slotowi na kartę MicroSD aż do 128 GB kamera może zarejestrować do 3 tygodni nagrań. Z kolei kompresja w formacie H.264 pozwala zmniejszyć zajmowane miejsce na dysku o połowę przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu. Jeśli zaś pamięć zostanie zapełniona, system automatycznie zastępuje najstarsze pliki nowymi. Camspot 3.7 ma także możliwość zapisu nagrań w chmurze w czasie rzeczywistym, co dodatkowo minimalizuje ryzyko ich utraty. Dodatkowo dzięki bezpiecznej transmisji oraz szyfrowanemu zapisowi dane przechowywane w chmurze są dobrze zabezpieczone. przed niepowołanym dostępem.

W trosce o dziecko

Kamera świetnie sprawdza się w roli elektronicznej niani, ponieważ wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają zarówno monitorować aktywność dziecka, jak i komunikować się z nim. Wystarczy na smartfonie lub tablecie uruchomić obraz z kamery, by mieć całkowity pogląd na to, co robi pociecha.

Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7
Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7

Precyzyjny tryb nocny

W ciągu dnia kamera nagrywa kolorowy obraz. Jednak gdy oświetlenie staje się niewystarczające, urządzenie przechodzi w tryb nocny i rejestruje czarno-biały widok. Za rejestrację czytelnego obrazu odpowiadają 4 diody IR oraz specjalny filtr IR Cut. Dzięki nim nagrania realizowane przez Camspot 3.7 są czyste i precyzyjne, bez względu na intensywność i rodzaj oświetlenia. Zastosowanie technologii podczerwieni zapewnia podgląd szczegółowego obrazu nawet w zupełnej ciemności.

Instrukcja konfiguracji

Zobacz jak w kilku prostych krokach skonfigurować i przygotować do działania kamerę Camspot 3.7

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelCamspot 3.7
ChipsetGK7102
Kompresja wideoH264
RozdzielczośćHD 1920x1080px
Sensor2 Mpix
Kąt widzenia120°
Obrót kameryTak
Zakres obrotu kamery355° w poziomie, 120° w pionie
Odwracanie obrazuPoziome, pionowe
Diody IR6 diod
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnym20 m
Typ kameryWewnętrzna
Wykrywanie ruchuTak, automatyczny detektor
Detektor ruchuTak
Wspierane systemyWindows XP/7/8/10, MAC OS
Gniazdo karty pamięciTak, microSD
Obsługiwane karty SDdo 128 GB
IR CUTWbudowane
Polskie MenuTak
ONVIFNie
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wewnętrzna kamera IP Overmax Camspot 3.7
Twoja ocena