Facebook Pixel

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05

Ocena:
100% of 100
Cena promocyjna 149,99 PLN Regular Price 239,99 PLN
  • Sensor elektrochemiczny
  • Kompaktowe rozmiary
  • Czytelny wyświetlacz
  • Niska waga
  • Powiadomienia dźwiękowe
  • Darmowa kalibracja przez okres gwarancji
  • Zasilanie bateryjne
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Overmax AD-05 to proste w obsłudze profesjonalne urządzenie do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu, które zasilają 2 baterie AAA. Niezawodnie zadba o bezpieczeństwo użytkownika, informując o przekroczeniu granicy normy pozwalającej na prowadzenie pojazdu.

Dokładny pomiar z sygnałem dźwiękowym

AD-05 wykonuje szybkie pomiary o bardzo wysokiej dokładności do 0,07 ‰. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje około 5 sekund. Równie szybki jest czas reakcji, który także wynosi około 5 sekund. Urządzenie gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 2,00‰. Alkomat dysponuje funkcją powiadamiania sygnałem dźwiękowym, który informuje o zakończeniu badania.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05

Profesjonalny sensor elektrochemiczny

Overmax AD-05 został wyposażony w profesjonalny platynowy sensor elektrochemiczny, który stosuje się w alkomatach policyjnych. Posiada on większą żywotność i oferuje wyższą niż w przypadku alkomatów z sensorem półprzewodnikowym precyzję pomiaru. Ponadto jest odporny na warunki zewnętrzne, które mogłyby wpłynąć na jego wynik, np. dym papierosowy. Wysokiej jakości sensor sprawia, że AD-05 dłużej pracuje na w pełni naładowanej baterii oraz zapewnia większą długotrwałość kalibracji.

Darmowe kalibracje przez cały okres gwarancji

Kalibracja alkomatu Overmax AD-05 jest darmowa przez cały okres trwania dwuletniej gwarancji. W przypadku serwisowania urządzenia proces dopasowywania parametrów przeprowadzany jest jedynie przez producenta. Wówczas wymieniony zostaje sensor, dzięki czemu użytkownik zyskuje gwarancję, że alkomat odpowiednio skalibrowano. Proces skalowania urządzenia realizowany jest również przed wysyłką zakupionego produktu do klienta.

Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05
Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05

Czytelny wyświetlacz LCD

Urządzenie posiada podświetlany wyświetlacz LCD, który zapewnia wygodne użycie alkomatu niezależnie od pory dnia czy nocy. Wskaźnik poziomu naładowania baterii, gotowości i ostrzeżenia o wykryciu alkoholu podczas testu sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe.

Specyfikacja
Więcej informacji
Dokładność0,07‰
Zakres0,00 - 2,00‰
Wyświetlacz LCD
ZasilanieBateria, 2 x AAA
Wskaźnik poziomu bateriiTak
Powiadomienia dźwiękoweTak
Przygotowanie do użytku5s
Czas reakcji5s
KalibracjaTak, darmowe kalibracje bez limitu w okresie gwarancyjnym
Automatyczny wyłącznikTak
SensorElektrochemiczny
Czujnik przepływu powietrzaTak
Ilość ustników w zestawie3
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-05
Twoja ocena