Facebook Pixel

Klient indywidualny

INSTRUKCJA

  1. Kliknij przycisk „Zgłoś reklamację” i uzupełnij pola formularza danymi.
  2. Po wypełnieniu formularza kliknij WYŚLIJ, formularz zostanie przesłany elektronicznie do serwisu.
  3. Następnie wyświetli się informacja z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który należy wysłać paczkę. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki(w przypadku braku możliwości wydruku wystarczy zapisać na paczce numer naprawy RMA). Potwierdzenie zgłoszenia zostanie wysłane również na podany w formularzu adres email.

Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia lub wyraźne oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.

Dostarczenie produktu niekompletnego oraz bez dowodu zakupu lub jego kopii może skutkować zwrotem produktu bez pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.

 

 


Klient Biznesowy Market/Hurtownik

(wymagane logowanie)

INSTRUKCJA

  1. Kliknij przycisk „Wypełnij formularz” i zaloguj się podając swój login i hasło.
  2. Jeżeli nie posiadają Państwo konta do logowania, proszę skontaktować się z adresem [email protected] w celu utworzenia konta.
  3. Po zalogowaniu należy poprawnie wypełnić formularz.
  4. Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu pojawi się strona z numerem naprawy oraz adresem serwisu, na który trzeba wysłać reklamację. Tę stronę należy wydrukować i dołączyć do przesyłki. Warunkiem pomyślnego odebrania przesyłki jest wydrukowanie strony z numerem naprawy, dołączenie jej do urządzenia oraz oznaczenie tym numerem przesyłki. Prosimy również o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia do transportu. Niewystarczająco zabezpieczone oraz nieoznaczone numerem zlecenia przesyłki mogą zostać nieodebrane.
  5. Status reklamacji można sprawdzać na stronie https://ql.quadra-net.pl po zalogowaniu się na swoje konto.
  6. Jeśli hasło zostało zapomniane, należy wejść na stronę https://ql.quadra-net.pl i po trzykrotnym błędnym zalogowaniu z powodu złego hasła, pojawi się prośba o podanie loginu. Wtedy na adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający zmianę hasła. Po zmianie hasła należy wrócić na stronę overmax.eu i zalogować się na nowe dane.

Dostarczenie produktu niekompletnego oraz bez dowodu zakupu lub jego kopii może skutkować zwrotem produktu bez pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.


Firma BrandLine Group Sp. z o.o. realizuje usługę serwisową poprzez firmę Quadra Net Sp. z o.o. W związku z tym firma Quadra.net staje się Administratorem danych osobowych, które są niezbędne do wykonania usługi serwisowej,  zebranych poprzez formularz umieszczony na stronie https://ql.quadra-net.pl/command/www.overmaxOrderForm. Jednocześnie firma BLG staje się Procesorem przetwarzającym te dane w celu nadzorowania wykonania usługi serwisowej, kontaktu z Klientem.
 

W razie pytań lub problemów związanych z logowaniem się i/lub wypełnianiem formularza, proszę pisać na [email protected]