Facebook Pixel

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Ocena:
0% of 100
849,99 PLN
 • Bardzo duży zasięg aż do 600 metrów
 • Nadajnik GPS - utrzymywanie stałej pozycji i wysokości
 • Obracana kamera 4K Wi-Fi z podglądem na żywo (FPV) do 300 m
 • Szeroki zakres funkcjonalności: Follow me, Tap to fly, Point of Interest, GEO fence
 • Bardzo wytrzymałe bezszczotkowe silniki
 • Do 22 minut lotu na zestawie baterii

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold to sprzęt najwyższej jakości i trwałości, który dzięki niskiej wadze (245 g) należy do klasy C0. Potwierdza to tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 2019. Bardzo duży, zwiększony zasięg aż do 600 metrów przekłada się na ogromne możliwości sterowania dronem. To zasługa silnego nadajnika z wygodnym ekranem, który zapewnia stały kontakt z pilotem. Zaawansowana kamera 4K gwarantuje wysoką jakość nagrań, a wytrzymała bateria zapewnia aż 22 minuty lotu. Ten mały podniebny zwiadowca potrafi latać z prędkością aż 40 km/h.

Obrotowa kamera 4K

Dołączona kamera 4K z zaawansowanym sensorem pozwala na niezwykle szeroki zakres obrotu, wykonując przy tym szereg pięknych ujęć. Specjalne gumy stabilizujące niwelują drgania, przez co nagrywany obraz zachowuje płynność i wysoką jakość. O detale nagrań i ujęć dba specjalny zoom optyczny. Kamera posiada możliwość nagrywania wideo i zdjęć na kartę microSD, nie powodując utraty jakości.

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Widok z kamery w czasie rzeczywistym

Lubisz na żywo podziwiać niesamowite widoki? Funkcja FPV pozwala na odtwarzanie obrazu z kamery w czasie rzeczywistym na specjalnym wyświetlaczu lub dowolnym urządzeniu mobilnym w odległości do 300 m. Dzięki temu jesteś w stanie nie tylko lepiej kontrolować drona, ale także dobrze się bawić biorąc udział w wirtualnym locie i podziwiając piękne, podniebne krajobrazy.

Zaawansowany moduł GPS

Dron Overmax X-bee 9.5 Fold posiada zaawansowany moduł GPS, który ułatwia sterowanie nim. Dla miłośników aktywności sportowych idealna jest funkcja Follow Me, która sprawia, że sprzęt automatycznie podąża z kamerą ustawioną w stronę operatora. Ponadto urządzenie pozwala na zaznaczenie punktu, wokół którego dron będzie krążył, a także kilku punktów na mapie, po których będzie się poruszał. Dron wyposażony jest też w dodatkowe funkcje, które pozwalają na autostart i automatyczne lądowanie, powrót do punktu startu czy automatyczne utrzymywanie wysokości.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń

Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold został wyposażony w szereg zabezpieczeń, które zapobiegają uszkodzeniu lub utracie urządzenia:

 1. W przypadku wykrycia niskiego poziomu baterii w dronie lub pilocie urządzenie automatycznie zacznie wracać do miejsca startu.
 2. Po utracie zasięgu z operatorem, urządzenie samoczynnie zacznie cofać się w miejsce startu.
 3. Utrata zasięgu GPS i kontrolera sprawi, że dron automatycznie zatrzyma się i bezpiecznie wyląduje.
 4. Czujnik optyczny wspiera funkcjonowanie GPS wewnątrz budynków oraz na niskich wysokościach.
 5. Inteligentna bateria z wyświetlaczem poziomu naładowania ułatwia pracę z dronem.
 6. Zoptymalizowana funkcja przepływu optycznego wraz ze światłami LED usprawniają pozycjonowanie w pomieszczeniach i na małej wysokości w różnych środowiskach.
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold

Ergonomiczny kontroler i przenośny case

X-bee 9.5 Fold został wyposażony w niezawodny, ergonomiczny kontroler. Jego budowa sprawia, że dobrze leży w dłoniach, gwarantując wygodną obsługę. Panel posiada możliwość zmiany czułości sterowania, dzięki czemu możesz zmienić parametry wedle własnych umiejętności i potrzeb. Ponadto zarówno kontroler, jak i drona możesz przenosić lub przechowywać w poręcznym etui, które dodatkowo chroni urządzenie.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-BEE DRONE 9.5 FOLD
Zasięg lotu600 metrów (300m FPV)
Czas lotudo 22 min
Wbudowana bateriaTak
Pojemność baterii1820mAh 7,6V Li-Po
Silnikibezszczotkowe
Ilość śmigieł4 (8 w zestawie)
Automatyczna kalibracjaTak
Żyroskop6 - osiowy
AkcelerometrTak
Wbudowany GPSTak
Alarm utraty zasięguTak
Alarm słabej bateriiTak
Dostępne funkcjeFollow me
Tap to fly
Point of Interest
Headless Mode
Back Home
Utrzymywanie wysokości
Autostart i lądowanie
Kalibracja pilotaTak
Jakość nagrywania4K
Średnica23 cm
Waga produktu245g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dron Overmax X-Bee Drone 9.5 Fold
Twoja ocena