Facebook Pixel

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One

Ocena:
100% of 100
Cena promocyjna 719,99 PLN Regular Price 799,99 PLN
  • Bardzo duży zasięg - aż do 300 metrów.
  • Nadajnik GPS - utrzymywanie stałej pozycji i wysokości
  • Obracana kamera 4K Wi-Fi z podglądem na żywo (FPV) do 300 m
  • Bardzo wytrzymałe bezszczotkowe silniki
  • Szeroki zestaw funkcji: Follow me, Tap to fly, Point of Interest, GEO fence
  • Do 15 minut lotu na zestawie baterii
  • Zakup bezpośrednio od producenta

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One to sprzęt najwyższej jakości należący do klasy C0, dzięki czemu nie są potrzebne żadne uprawnienia. Duży zasięg, do 300 metrów możliwy jest dzięki silnemu nadajnikowi, który zapewnia stały kontakt z pilotem. Ciesz się długotrwałym lotem i nagrywaj widoki dzięki wbudowanej kamerze o szerokim, 90-stopniowym zakresie obrotu. Długi czas lotu aż do 15 minut na jednej baterii, a także mocne oświetlenie diodami usprawniają zabawę.

Zaawansowany moduł GPS

Kochasz nagrywać aktywności sportowe? Dzięki funkcji Follow Me urządzenie będzie automatycznie podążać kamerą ustawioną w stronę operatora, nie musząc ingerować w sterowanie dronem. Funkcja Tap to fly pozwala zaś zaznaczyć punkty na mapie, do których dron uda się automatycznie, jednocześnie nagrywając całą trasę lotu. Możesz również zaznaczyć punkt i dzięki funkcji Point of Interest, urządzenie zacznie krążyć wokół niego, nagrywając w wybranej przez Ciebie odległości. Funkcja GEO fence pozwoli zaznaczyć na mapie obszar, po którym dron będzie się poruszał i nie wyleci poza określony teren.

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One

Widok z kamery w czasie rzeczywistym

Lubisz na żywo podziwiać niesamowite widoki? Funkcja FPV pozwala na odtwarzania obrazu z kamery w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu aż do 300 metrów. Dzięki temu nie tylko jesteś w stanie lepiej kontrolować drona, ale także dobrze się bawić biorąc udział w wirtualnym locie i podziwiając piękne, podniebne krajobrazy.

Kompaktowe rozmiary i wysoka jakość

Na dużych wysokościach szczególnie ważna jest ochrona urządzenia. X-bee Drone Fold One został specjalnie wyposażony w gumowe stopki, które zabezpieczają sprzęt przy lądowaniu. Dzięki ich małym rozmiarom, dron jeszcze sprawniej przemierza podniebne bezkresy. Bezszczotkowe silniki oraz autokalibracja również mają znaczny wpływ na wysoką jakość urządzenia.

Bezprzewodowa kamera Wi-Fi 4K

Dron X-bee Fold One GPS posiada wbudowany moduł Wi-Fi, co czyni go prawdziwym podniebnym zwiadowcą. Rejestrowany przez kamerę obraz możesz śledzić z odległości do aż 300 metrów z dowolnego urządzenia przenośnego. Kamera łączy się ze smartfonem na nowoczesnym, ultraszybkim paśmie 5G.

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One
Dron Overmax X-Bee Drone Fold One

Perfekcja obrazu

Wysokojakościowa kamera to podstawa świetnych nagrań. Kamera w dronie X-bee Fold One posiada rozdzielczość 4K, a także zaawansowany sensor. To gwarancja wysokiej jakości obrazu w każdych warunkach. Obrót w szerokim 90-stopniowym zakresie wraz z unikatową metodą nagrywania pionowo w dół daje ogromne możliwości nagrań.

Gdy dron jest w zbyt dużej odległości

Dron Overmax X-bee Fold One posiada niezawodny tryb headless. Pozwala on na lepsze sterowanie dronem, gdy niedokładnie widać kierunek jego lotu. Uruchamiając ten tryb, dron poleci w kierunku, w którym wychylimy drążek na kontrolerze, bez względu na to, gdzie jest faktyczny jego przód. Dzięki temu nie tracisz kontroli nad sprzętem nawet przy dużych odległościach i wysokościach.

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One
Dron Overmax X-Bee Drone Fold One

Automatyczne lądowanie

Stabilne ujęcia kamerą są niesamowicie ważne. Z pomocą przychodzi funkcja automatycznego utrzymywania wysokości, która zapewni całkowitą kontrolę nad dronem. Każdy pilot wie, że lądowanie jest podstawą latania. Dron X-bee Fold One został wyposażony w funkcję automatycznego lądowania, dzięki której urządzenie bezpiecznie osiądzie na ziemi nawet w przypadku ryzykownych sytuacji. Co więcej, by aktywować tę funkcję, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Dodatkowo dron posiada również funkcję automatycznego powrotu back home. Po jej aktywacji urządzenie zawraca o kilkanaście metrów względem ostatniej bezpiecznej pozycji.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń

Najnowszy dron Overmax X-bee Fold One został wyposażony w szereg zabezpieczeń uniemożliwiających utratę urządzenia:

  • Gdy dron wykryje u siebie lub w pilocie niski poziom baterii, automatycznie zacznie wracać do miejsca startu,
  • Tracąc zasięg z operatorem, dron automatycznie zacznie cofać się do miejsca startu,
  • Utrata zasięgu GPS i kontrolera sprawi, że dron automatycznie zatrzyma się i bezpiecznie wyląduje.

Dron Overmax X-Bee Drone Fold One

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-BEE DRONE FOLD ONE
Zasięg lotu300 m
Czas lotudo 15 min
Pojemność baterii1500 mAh 7,6V Li-Po
Ilość śmigieł4 (8 w zestawie)
Automatyczna kalibracjaTak
Żyroskop6 - osiowy
Wbudowany GPSTak
Alarm utraty zasięguTak
Dostępne funkcjeFollow me
Tap to fly
Point of Interest
Headless Mode
Back Home
Autostart i lądowanie
Kalibracja pilotaTak
Jakość nagrywania4K
OświetlenieLed
Waga produktu249g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dron Overmax X-Bee Drone Fold One
Twoja ocena