Facebook Pixel

Projektor LED Overmax Multipic 5.1

Ocena:
0% of 100
999,99 PLN
  • 150-calowy obraz w rozdzielczości Full HD
  • Łączność Wi-Fi
  • Głośnik z equalizerem
  • Horyzontalna i wertykalna korekcja ustawienia obrazu – Keystone
  • 50 000 godzin – czas żywotności lampy
  • Duża liczba wejść – 2 x HDMI, 2 x USB
  • Przewód HDMI w zestawie

Multipic 5.1 to profesjonalny projektor o wysokiej trwałości i uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdza się zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i wykładów prowadzonych w dużych salach. Rzutnik Multipic 5.1 to świetna alternatywa dla tradycyjnego telewizora i pozwala oglądać filmy, seriale i transmisje sportowe w jakości Full HD (1080p). Kompaktowe rozmiary i nowoczesny design sprawiają, że rzutnik doskonale nada się do każdego rodzaju pomieszczeń.

Doskonałe parametry

Stworzony z zaawansowanych technologicznie materiałów rzutnik Multipic 5.1 posiada dopracowaną optykę, dzięki czemu obraz o przekątnej nawet do 150 cali jest bardzo wyraźny. Za doskonałe odwzorowanie kolorów nawet w niezaciemnionych pomieszczeniach odpowiadają znakomite parametry jasności (7000 lumenów) oraz wysoki kontrast (4000:1).

Projektor LED Overmax Multipic 5.1
Projektor LED Overmax Multipic 5.1

Projektor na długie lata

Zaawansowany system chłodzenia zapobiega nagrzewaniu się podzespołów do wysokiej temperatury, a możliwy do zdemontowania filtr HEPA zabezpiecza urządzenie przed kurzem, korzystnie wpływając na cyrkulację powietrza wewnątrz rzutnika. Dzięki temu chłodzenie jest ciche i wydajne, a produkt zachowuje dłuższą żywotność. Lampa projektora działa nawet 50 000 godzin bez utraty parametrów.

Możliwości połączenia bezprzewodowo przez Wi-Fi

Projektor umożliwia bezprzewodową łączność z siecią internetową. Daje to możliwość wygodnego wyświetlania obrazu zarówno z urządzeń mobilnych, jak i stacjonarnych. System operacyjny Android 9.0 rozszerza funkcje projektora poprzez możliwość ściągania aplikacji (sklep Google Play) na urządzenie. Pozwala to zainstalować oprogramowanie VOD i streamingowe, np. Netflix, HBO Go, CANAL+, i mieć do nich dostęp bezpośrednio z rzutnika.

Projektor LED Overmax Multipic 5.1
Projektor LED Overmax Multipic 5.1

Głośnik z korekcją dźwięku

Rzutnik Multipic 5.1 wyposażono w specjalny głośnik, który można ustawić w 5. trybach. Umożliwia on wzmocnienie wybranych elementów transmisji, np. muzyki w tle, głosu lektora czy efektów specjalnych w filmie. Takie rozwiązanie pomaga uzyskać pożądaną atmosferę i czerpać większą przyjemność z oglądania. Rozbudowany equalizer pozwala na swobodną regulację ustawień dźwięku.

Centrum domowej rozrywki

Projektor posiada wiele gniazd, które ułatwiają korzystanie z szerokich możliwości urządzenia. W łatwy sposób można go zamocować do uchwytu sufitowego lub statywu. Podwójne wejście USB, a także 2 gniazda HDMI pozwalają na podłączenie 2. niezależnych urządzeń (np. komputera i konsoli). Za pomocą pilota można przełączć obraz na wybrane urządzenie i decydować o źródle widoku. Do zestawu dołączono także przewód HDMI, który udostępnia opcję korzystania z rzutnika od razu po wyciągnięciu z opakowania.

Projektor LED Overmax Multipic 5.1
Projektor LED Overmax Multipic 5.1

Łatwy w obsłudze

Multipic 5.1 jest niezwykle łatwy w obsłudze i pozwala na szybką konfigurację. Ustawienia wyświetlanego obrazu można swobodnie zmieniać dzięki horyzontalnej i wertykalnej korekcji Keystone, uzyskują widok w trybie wyświetlania 16:9 lub 4:3 lub obracając go o 360 stopni w każdej płaszczyźnie. Wyjściowa wersja menu urządzenia oraz instrukcja obsługi dostępne są w języku polskim, jednak w razie potrzeby w ustawieniach projektora można wygodnie zmienić język komunikatów oprogramowania.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-MULTIPIC 5.1
Rozdzielczość1920 x 1080px (wsparcie 1080p)
Jasność3800 lumenów
Współczynnik kontrastu4000:1
Obrócenie obrazu360°
Obiektyw3-soczewkowy szklany układ, ręczna korekcja ostrości
Proporcje obrazu16:9, 4:3
Rodzaj lampyLED 80W, żywotność: 50 000 h
Rozmiar obrazu50 – 150’’
Głośnik2x5W stereo
Interfejsy2xHDMI, 2xUSB, AV, IR
WyposażeniePilot, przewód zasilający, przewód HDMI
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Projektor LED Overmax Multipic 5.1
Twoja ocena