Facebook Pixel

Samochód RC Overmax X-Hooligan

Ocena:
0% of 100
Cena promocyjna 599,99 PLN Regular Price 649,99 PLN
  • Duże rozmiary samochodu
  • Zasięg 100 metrów
  • Zawrotna prędkość 50km/h
  • Oświetlenie LED
  • Napęd 4x4
  • Niezależne olejowo-sprężynowe zawieszenie
  • Metalowy zestaw napędowy oraz skrętny z metalowym zabezpieczeniem podwozia

X-Hooligan to prawdziwy profesjonalista wśród samochodów RC Duża konstrukcja w skali 1:10, w pełni metalowy zestaw napędowy, solidna konstrukcja sprawiają, że auto nie ma sobie równych. X-Hooligan jest niezwykle zwrotny, szybki, a do tego w jego kontrolerze zastosowano trymery, które wprowadzają rozrywkę na jeszcze wyższy poziom. Świetna i długotrwała zabawa zapewniona jest dzięki wytrzymałej baterii i zasięgowi do stu metrów, co pozwala wziąć udział w spektakularnych rajdach oraz wycieczkach terenowych.

Pełny metalowy zestaw napędowy 4x4

Niezawodność samochodu X-Hooligan zapewnia metalowy zestaw napędowy oraz skrętny wraz z metalowym zabezpieczeniem podwozia. To auto nie ma sobie równych! Dzięki napędowi 4x4 samochód startuje natychmiastowo i jest w stanie pokonać wiele przeszkód na swej drodze. Nie straszne mu są niemal pionowe podjazdy, a doskonała przyczepność sprawia, że auto radzi sobie na każdej nawierzchni.

Samochód RC Overmax X-Hooligan
Samochód RC Overmax X-Hooligan

Niesamowita szybkość i wytrzymałość

Szybka jazda bez trzymanki? Lepiej jednak zapnij pasy, gdyż mocny silnik i zaawansowana technologia napędu X-Hooligan sprawiają, że już od razu po starcie potrafi osiągnąć zawrotną szybkość 50 km/h . Szybka jazda jednak nie musi kończyć się prędko. Samochód korzysta z dwóch baterii o łącznej pojemności 1800 mAh , co zapewnia aż do 40 minut rozrywki bez ładowania!

Wyczynowe zawieszenie i opony rodem z terenówek

Wyczynowa jazda w terenie na trasie pełnej przeszkód nie jest dla X-Hooligan problemem! Sprężynowo-olejowe zawieszenie z niezależnym układem rodem z profesjonalnych aut terenowych pozwala pokonać nawet te najbardziej ekstremalne trasy. X-Hooligan został wyposażony w naprawdę duże opony o średnicy 10 cm ! Dzięki nim oraz specjalnemu bieżnikowaniu nie tylko żadna powierzchnia nie stanowi problemu, ale auto potrafi się wspinać pod kątem do 45 stopni!

Samochód RC Overmax X-Hooligan
Samochód RC Overmax X-Hooligan

Wodoodporna solidna konstrukcja

Żadna powierzchnia nie stanowi dla X-Hooligan problemu! Ochronę zapewnia klasa wodoodporności IPXP. Sprawia to też, że samochód świetnie sobie radzi w każdych warunkach pogodowych oraz jest pyłoodporny. Solidna, wytrzymała konstrukcja oraz giętkie materiały chronią auto przed zderzeniami i upadkami.

Maksimum mocy

Potężny silnik elektryczny z radiatorem pozwala X-Hooligan na osiągnięcie dużej mocy przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Wytrzymałość i specjalne rozwiązania sprawiają, że silnik się nie przegrzewa i nie traci na mocy. Pozwala to wygrywać X-Hooligan na wszystkich torach jazdy, a efektowne oświetlenie LED sprawi, że pomimo jego zawrotnej prędkości, nie stracisz auta z oczu.

Samochód RC Overmax X-Hooligan
Samochód RC Overmax X-Hooligan

Wygodny kontroler z trymerami

Mając w swoich rękach profesjonalne auto zdalnie sterowane, ważny jest też precyzyjny i wygodny kontroler. Trymery zastosowane w kontrolerze X-Hooligan pozwalają na dostosowanie prędkości oraz poziomu mocy i skrętu do swoich potrzeb oraz umiejętności. Takie rozwiązanie pozwala na rozrywkę na wysokim poziomie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Trymery sprawiają też na swobodną zmianę ręki kierującej. Błyskawiczna reakcja na ruchy pozwala na szereg różnych wyczynów podczas zabawy.

Sprawdz naszego Hooligana w akcji

Dzięki wysokiej jakości wykonania, niesamowitym osiągom oraz nowoczesnemu wyglądowi X-hooligan będzie idealnym prezentem dla małych, jak i większych chłopców. Unikalny design z chromowaną obudową sprawia, że auto doskonale prezentuje się na każdym torze jazdy.

Specyfikacja
Więcej informacji
SKUOV-X-HOOLIGAN
Zasięg100 m
Prędkość maksymalna50 km/h
Napęd4x4
OponyElastyczne ze specjalnym bieżnikiem
Akumulator1800 mAh
Czas pracy bateriiDo 40 minut
Skala1:10
Zasilanie pilota3x baterie AA
Wyposażenieprzewód do ładowania,
pilot,
2 x akumulator,
instrukcja,
karta gwarancyjna,
zestaw narzędzi
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Samochód RC Overmax X-Hooligan
Twoja ocena